Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gizem Dağ

Ünvanı
Mutluluk Koçu ve Eğitmeni
Kurucu:
Mutluluk Tasarımcısı

Konuşma Programı

[5 Aralık]
14:45 - 15:05
Theme: Mutluluk Tasarlanabilir mi?

Biyografi

1986 yılı İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, TV ve Sinema Lisans Bölümü’nden mezun oldum ve ardından aynı üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Yine aynı bölümde doktora eğitimime devam ediyorum. Doktora tezimde “İyilik ve İyiliğin Duyurulması” konusunu çalışıyorum.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Bölümü’nün özel sektör danışmanıyım.Yaşar Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, Su Ayak izi Farkındalığı Bilimsel Araştırma Projesi’nde Influencer olarak yer almaktayım. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri’nde Eğitim Görevlisi olarak mutluluk ve iletişim eğitimi vermekteyim.

15 yıl boyunca profesyonel hayattaydım. Kariyerime, telekomünikasyon sektöründe Satış Sorumlusu olarak başladım. Yolculuğuma eğitim sektöründe Halkla İlişkiler Yöneticiliği ve Eğitmenliği ile devam ettim. Enerji sektöründe Kurumsal İletişim Müdürü olarak uzun yıllar görev aldım. Ardından tekstil ve moda sektöründe Grup Kurumsal İletişim Müdürü pozisyonunda görev yaptım.

2005 yılından bu yana çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında, gönüllülük, mentorlük ve koçluk yapmayı sürdürmekteyim. Türk Kızılayı İzmir Gençlik Kolları Kurucu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu (YK) üyeliği yaptım. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), AIESEC Türkiye, Değişim Liderleri Derneği (DLD) ve EMCC (European Mentoring & Coaching Council/Avrupa Yönderlik ve Koçluk Derneği) üyesiyim. 2020 Eylül ayından bu yana ise EMCC Türkiye, Ege Bölge Takım Lideriyim ve EMCC Türkiye İletişim takımındayım. Happy Place to Work ile Türkiye’nin En Mutlu İşyerlerini seçme ve yaratma sürecinde danışman olarak çalışıyorum.

Kişisel dönüşüm, gelişim, pozitif psikoloji ve iletişim alanında çok sayıda eğitim ve sertifika programına katıldım, 2013 yılında Association for Coaching’in profesyonel koçluk eğitimi ve 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Liderlik ve Yöneticilik Programı’nı tamamladım. 2020 yılındaysa “Happiitude India & Berkeley Institue of Well Being, California” tarafından ‘Mutluluk Koçu ve Eğitmeni’ unvanımı aldım. Aynı zamanda The International Coaching Federation (ICF) / CCE onaylı Mutluluk Koçluğu ve Liderliği eğitimini tamamladım. Dr. Madan Kataria’nın Kahkaha Yogası Lideriyim. 2005 yılında çalışmalarına başladığım “Mutluluk Tasarımcısı” markam ile İçsel İletişim ve Mutluluk alanında gerek akademik gerek ise düzenlediğim söyleşiler, mutluluk atölyeleri, eğitimler ve danışmanlıklar ile hayat amacımı gerçekleştirmeye devam ediyorum

Canlı Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?