Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Nisa Akciğer

Ünvanı
Elekttronik Mühendisi, Profesyonel Koç & Mentor
Uzmanlık Alanı:
Wellbeing

Nisa Akciğer Konuşma Programı

[5 Aralık]
12.00 - 12:05
Theme: Açılış Konuşması

Kişisel Bilgiler

2007 yılında lisans eğitimimi tamamlayıp iş yaşamına adım attım. 2011 yılında mühendisliğe bütünsel bakma merakıyla, mühendislik yönetimi alanında yüksek lisans yaptım. Son dört senesi yönetici pozisyonunda olmak üzere yaklaşık 15 senedir telekomünikasyon sektöründe çalışmaktayım. Yöneticiliğimin ilk yılında koçlukla tanışmam büyük şanstı. Öğrenme, gelişme, güven, sağlıklı iletişim, üretme, kolaylaştırma, yenilik ve fark yaratma önemli değerlerim arasında olduğundan koçluk bana çok iyi geldi. Yolculuğuma NLP, Dönüşüm Koçluğu, Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu eğitimleriyle devam ettim. Üç senedir profesyonel olarak koçluk ve mentorluk yapmaktayım.

Yaklaşık bir yıldır teknoloji tarafındaki tecrübem ile koçluk ve mentorluk alanlarındaki deneyimlerimi birleştirerek Coach Magazine Turkey dergisinde yazı yazmaktayım. Aynı zamanda Coach Magazine Turkey ve Global dergilerinin Global İlişkiler ve Haber Koordinatörüyüm.

Koçluğun bana kazandırdığı bakış açısıyla wellbeing dünyasına ilgi duymaya başladım. Bütünsel iyilik hali heyecanla ve keyifle öğrenmeye devam ettiğim bir konu. Zihin, beden ve ruha bütünsel yaklaşan Access Bars da yine bu bakış açısıyla tanıştığım ve faydalandığım bir alan.

Liderliğin kişinin kendisine liderlik yapabilmesiyle başladığını fark ettiğim gün, bu kavrama daha iyi odaklanmaya başladım. Bu doğrultuda global bir sivil toplum kuruluşu olan JCI ile yollarım kesişti ve her an birçok liderle, liderlik modeliyle, eğitimiyle, yaklaşımıyla kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Canlı Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?