Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Onur Salık Koç

Ünvan
Chopra Ayurvedik Yaşam Stili Eğitmeni

Konuşma Programı

[5 Aralık]
13:40 - 14:00
Theme: Pozitif Kurum Kültürü ve Çalışan Mutluluğunu Etkileyen İnovatif İK Uygulamaları

Biyografi

17 yıllık kurumsal hayatımda bana ilham veren, motive eden ve gelişimime katkı sağlayan tüm insanlar kendiyle barışık ve mutlu insanlardı. Birlikte çalıştığım süre boyunca ruh ve bedenen sağlıklı olan bu kişilerin kendilerini ve ekiplerini çok daha iyi yönettiğini, ekibin potansiyelini çok daha iyi kullandığını gözlemledim. Kendi ekiplerimde de pozitif düşünceye, başarının paylaşılmasına ve fark yaratanların ödüllendirilmesine önem verdim. Kurumsal hayatın dışına çıktığımda başarılı insanların yaşam tarzlarını üçüncü bir göz olarak daha net görebildim. Bu deneyim ve gözlemleri uzman bir ekiple kurumsal hayat çalışanlarına aktarmak üzere Wellbeing Academy Türkiye’yi kurdum. ’

Wellbeing Academy Türkiye olarak mutlu kişilerin daha yüksek performans ve sadakat gösterdiğine, zihin, ruh ve bedenen dengede olan insanların da daha mutlu olduğuna, inanıyoruz. Buna yönelik olarak bireylerin çalışırken is ve özel hayatta mutluluğu yakalamaları için eğitim deneyimleri tasarlıyoruz.

Onur Salık Koç, kurumsal hayata bankacılık sektöründe Akbank Ticari Bankacılık Pazarlama MT olarak başladı. Perakende Bankacılığın kurulumu esnasında bu gruba geçerek kredilerden co-branded kartlara, CRM’den, yaşam stili segmentasyonu ve sadakat programı kurgulanmasına kadar birçok projede yer aldı. Bu arada Wharton School of Economics’de pazarlama eğitimi aldı. İkiz çocuklarının doğumunun ardından önceliklerinin değişimi ile satış takımına geçti. Şube müdürlükleri ve bölge satış müdürlüğünün ardından kendi serüvenini yaratmak üzere bankacılıktan ayrıldı.

Bankada büyük gruplara satış koçluğu ve MT’lere mentorluk yapmanın yanısıra eğitim ekibinde etkin olarak yer aldı. Eğiticinin eğitimi ve müdür eğitimleri ağırlıklı olmak üzere birçok eğitim verdi. Eğitime olan tutkusu bu sıralarda başladı.

Tarsus Amerikan Koleji ve Çukurova İngilizce İktisat Bölümünü tamamladı. Sabancı Universitesi ve Massachusetts Institute of Technology  (MIT) Leadership ortak program Executive MBA yaptı. İnsanın her daim kendini geliştirmesi gerektiğine inanıyor ve serüveni devam ediyor.

Canlı Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?