Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

ESENLİK
[Harmoniye Kulak Ver]
Kurumsal Esenlik Zirvesi

Alanında uzman konuşmacılardan; Kurumsal Esenliği ve Kurumsal Esenliğin Koçluk, IK, Kadın, Yapay Zeka, Access Bars, Bireysel Esenlik gibi alanlarla bağlantısını dinleyeceğiz. Kurumsal Esenliğin Türkiye’de ve dünyada geldiği noktayı, bazı kurumlardaki somut uygulamaları da gündem yaparak anın bize getireceği yaratıcı sohbetlerin tadını çıkaracağız.

Kurumsal Esenlik ile bütünsel yaklaşımın hepimize sağlayacağı faydaları görünür kılmak için sizleri de bu yolculuğa davet ediyoruz.

10
DENEYİMLİ KONUŞMACI
880
TAHMİNİ KATILIMCI
5+
SAAT YAYIN
9+
DERGİ ABONELİĞİ HEDİYE
WELLBEING
[Kurumsal Esenlik Zirvesi]
Zirve Hakkında

Coach Magazine Türkiye, “Wellbeing” konusuyla ilgili ilk zirvesini “Kurumsal Esenlik” alanında ve “Harmoniye Kulak Ver” ana temasıyla sunmaya hazırlanıyor.

Kurumsal Esenlik zirvesini, 2023 yılını daha iyi gözden geçirebilmek için Aralık ayında tasarlayan CM Türkiye, bütünsel bakış açısıyla bireylerin ve kurumların esenliklerinin birbirlerinden ayrı düşünülemeyeceğini vurgulamak için herkesi harmoniyi bulmaya davet ediyor.

Cumhuriyetin 100. yılının yaşattığı coşku, keyif ve tekrar hissettirdiği sorumlulukları da unutmayarak 2024 yılının daha iyi planlanabilmesi için yeniliklerin ve birlikteliğin gücüne güveniyor.

Koçluk
Koçluk dünyasının zirve isimlerinden konuların yönetim ve liderlik açısından ele alındığı konuşmalar
Esenlik
Esenliğin kurumsal ve İK düzeyinin de ötesinde farklı alanlarda ele alındığı geniş ve uygulanabilir anlatılar
Network
Tüm iş insanları, koçlar ve mentorlardan akademisyenlere uzanan geniş bir yelpazade networking fırsatları etkinliklerimizde...
YERİNİ AL
Zirvede Yerini Al

Kurumsal Esenlik ile bütünsel yaklaşımın hepimize sağlayacağı faydaları görünür kılmak için sizleri de bu yolculuğa davet ediyoruz…

HARMONİ
Harmoniye Kulak Ver
Konuşmacılar

5 Aralık’ta, “Harmoniye Kulak Ver” mottosuyla, Kurumsal Esenliğin farklı konularla bağlantısını ele alarak kurumlar ve çalışanlardaki farkındalığı artırmak için bir araya geleceğiz.

Canlı Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?