Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

HARMONİ
[Harmoniye Kulak Ver]
Wellbeing alanında ilk Kurumsal Esenlik Zirvesi

5 Aralık’ta, “Harmoniye Kulak Ver” mottosuyla, Kurumsal Esenliğin farklı konularla bağlantısını ele alarak kurumlar ve çalışanlardaki farkındalığı artırmak için bir araya geleceğiz.

Kurumsal Esenliğe Ne Kadar Kaldı?

WELLBEING
[Harmoniye Kulak Ver]
Konuşma Programı

Alanında uzman konuşmacılardan Kurumsal Esenliğin Türkiye’de ve dünyada geldiği noktayı, bazı kurumlardaki somut uygulamaları da gündem yaparak anın bize getireceği yaratıcı sohbetlerin tadını çıkaracağız.

Birinci Bölüm
12:00 - 12:45
İkinci Bölüm
12:50 - 14:20
Üçüncü Bölüm
14:25 - 15:55
12:00 - 12:05
Açılış Konuşması
Nisa Akciğer ve Murat Ercan'ın sunumuyla Koçluk Gelişim Zirvesi Wellbeing konseptinde ilk Kurumsal Esenlik Zirvesi başlıyor.
12:05 - 12:25
Kurumsal Esenliğin Önlenemez Yükselişi
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ve Daily Wellbeing markasının kurucusu ve Wellbeing Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Şinik programımıza konuk oluyor.
12:25 - 12:45
Kurumsal Esenlik ve Koçluk
EMCC Mentorluk ve Koçluk Konseyi Dünya Başkanı olan Dr. Rıza Kadılar'dan Kurumsal Esenlik ve Koçluk başlıklı konuşma.
12:50 - 13:10
Kurumsal Esenlik ve İK
Stratejik İK ve Wellbeing danışmanı, sporcu, iş kadını ve hayat boyu öğrenmeye aşık bir anne olan Ece Süeren Ok'tan Kurumsal Esenlik ve İK.
13:10 - 13:30
Kurum Bir Gelişim Okuludur
House of Human kurucusu, “Bir Yaşam Ustalığı, Mutluluk” kitabı yazarı ve “Profesyonel Koçluk”, “Koçluk Atölyesi” kitapları eş yazarı Dr. Umut Ahmet Tarakçı'nın konuşması
13:40 - 14:00
Pozitif Kurum Kültürü ve Çalışan Mutluluğunu Etkileyen İnovatif İK Uygulamaları
Wellbeing Academy kurucusu Onur Salık Koç'tan Pozitif Kurum Kültürü ve Çalışan Mutluluğunu etkileyen İnovatif İK Uygulamaları
14:00 - 14:20
İş Hayatında Kadın Esenliği Farklı Bir Ajanda mı?
Fonksiyonel Wellness koçu ve bütünsel esenlik danışmanı Sibel Yücesan'dan İş Hayatında Kadın Esenliği Farklı Bir Ajanda mı? başlıklı konuşma
14:25 - 14:45
EMCC'de Kurumsal Esenlik
EMCC Turkey başkanı ve Navitas kurucusu, “Yönetimde Koçluk Yaklaşımı” kitabı eş yazarı Demet Uyar'dan EMCC'de Kurumsal Esenlik başlıklı konuşma
14:45 - 15:05
Mutluluk Tasarlanabilir mi?
Mutluluk Tasarımcısı, Mutluluk Koçu ve Eğitmeni Gizem Dağ'dan ihtisas alanında keyifli ve çığır açıcı bir konuşma: Mutluluk Tasarlanabilir mi?
15:15 - 15:35
Kurumsal Esenlik ve Yapay Zeka
EMCC Global tarafından en iyi 100 koç arasına seçilmiş ödüllü Wellbeing ve Liderlik koçluğu Dr. Ayşe Başak Çınar'dan Kurumsal Esenlik ve Yapay Zeka konuşmaıs.
15:35 - 15:55
Bars in Business ile Esenlik
Radha Akademi kurucusu, EMCC tarafından akredite zihin ve yaşam koçu Semra Çeliktaş'tan bilinçaltımızın derinliklerine bir yolculuk: Bars in Business ile Esenlik
Harmoni
[#HarmoniyeKulakVer]
Konuşmacılarımız

Harmoniye Kulak Ver temalı ilk Wellbeing zirvemiz Kurumsal Esenlik Zirvesi’nin ilham verici konuşmacıları

Demet Uyar

[EMCC Turkey Başkanı]

Ayşe Başak Çınar

[Award Winner Leadership and Wellbeing Coach]

Umut Ahmet Tarakçı

[Executive & Team Coach ve CEO]

Ebru Şinik

[Wellbeing Uzmanı & Ayurveda Eğitmeni]

Gizem Dağ

[Mutluluk Koçu ve Eğitmeni]

Ece Süeren Ok

[Strategic HR]

Sibel Yücesan

[Fonksiyonel Wellness Koçu]

Murat Ercan

[HR Manager / Koç]
ESENLİK
Harmoniye Kulak Ver

Kurumsal Esenliğin Türkiye’de ve dünyada geldiği noktayı, bazı kurumlardaki somut uygulamaları da gündem yaparak anın bize getireceği yaratıcı sohbetlerin tadını çıkaracağız.

749
[Katılım Bileti]

HEDİYELİ

 • Coach Magazine aboneliği
 • Eski sayılara erişim
 • Yeni 4 sayıya erişim hakkı
 • Online Katılım Hakkı
 • Tekrarı sınırsız izleme
249
[Öğrenci Bileti]

HEDİYELİ

 • Belge ibrazı gereklidir
 • Coach Magazine aboneliği
 • Eski sayılara erişim
 • Online Katılım Hakkı
 • Tekrarı sınırsız izleme
ESENLİK
[Kurumsal Esenlik Zirvesi]
Zirve Katılım Bileti

5 Aralık’ta, “Harmoniye Kulak Ver” mottosuyla, Kurumsal Esenliğin farklı konularla bağlantısını ele alarak kurumlar ve çalışanlardaki farkındalığı artırmak için bir araya geleceğiz. Alanında uzman konuşmacılardan

 • Kurumsal Esenlik ve kurumsal esenlik kavramını
 • Koçluk, İK, Kadın, Yapay Zeka, Access Bars ve Mutluluk konuları ile bağlantısını
 • Türkiye’de ve dünyada geldiği noktayı ve bazı kurumlardaki somut uygulamaları da gündem yaparak anın bize getireceği yaratıcı sohbetlerin tadını çıkaracağız.
WELLBEING
[Kurumsal Esenlik Zirvesi]
Sık Sorulan Sorular

5 Aralık Salı Online https://etkinlik.coachmagazine.net adresinden kendi kullanıcı adı ve şifreniz ile girdiğinizde zirve saatinde katılım sağlayabileceksiniz.

5 Aralık Online zirve içeriklerini Daha sonra tekrar izleyebileceksiniz, katılamadığınız paralel içerikleri de izleme olanağınız var kayıtlar bir yıl boyunca https://etkinlik.coachmagazine.net veya https://coachmagazine.net internet adresinden izleyebilir takip edebilirsiniz.

Kurumsal Esenlik Zirvesi bileti satın alan tüm ziyaretçimize COACH Magazine Türkiye 1 yıllık ” Eski arşiv ve yeni yayınlanacak 4 sayı” abonelik hediye

Coach magazine Türkiye aboneliğini https://coachmagazine.net adresine girip blog üyeliginiz aktif edin / üye olun daha sonra me@coachmagazine.net mail adresine kayıt olduğunuz mail adresini veya kullanıcı adınızı bilgi vererek aktif edilmesini talep edebilirsiniz.

Aklınıza takılan konularda veya yaşayacağınız problemlerde internet sitemizde kısayolu bulunan +90 551 004 07 45 WhatsApp destek hattı üzerinden ulaşabilirsinz.

Canlı Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?