Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

STARTUP
[Coach Magazine]
Yarının Dünyasını Şekillendiren Fikirler

15 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz Startup konulu koçluk zirvesi, girişimcilik ve inovasyon alanında ilham verici bir buluşma sunmayı hedefliyor. Katılımcıları, girişimcilik ekosisteminin önde gelen isimleriyle bir araya getirerek, yeni fikirlerin paylaşılması, işbirlikleri kurulması ve mevcut projelerin geliştirilmesi için bir platform sunacak. Zirve, başarılı girişimcilerin deneyimlerinden ilham alacakları interaktif oturumlar, ileri düzeyde eğitimler ve etkileşimli atölye çalışmalarıyla dolu bir program sunacak. Startup dünyasına ilgi duyan herkesi bu heyecan verici etkinliğe katılmaya davet ediyoruz.

Startup Zirvesine Ne Kadar Kaldı?

STARTUP
[Startup]
Konuşma Programı

Startup dünyasının öncü isimlerinin bir araya geldiği bu etkinlikte, girişimcilik yolculuğunuzda ilham alacağınız keyifli bir program sizi bekliyor. Yenilikçi fikirler, başarı hikayeleri ve sektördeki en güncel trendlerle dolu bir gün için hazır olun! Konuşmacılarımızla birlikte, geleceğe dair heyecan verici adımlar atmanın keyfini yaşayacaksınız.

Birinci Bölüm
12:00 - 12:45
İkinci Bölüm
12:50 - 14:20
Üçüncü Bölüm
14:25 - 15:55
12:00 - 12:05
Açılış Konuşması
Nisa Akciğer ve Murat Ercan'ın sunumuyla Koçluk Gelişim Zirvesi Wellbeing konseptinde ilk Kurumsal Esenlik Zirvesi başlıyor.
12:05 - 12:25
Kurumsal Esenliğin Önlenemez Yükselişi
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ve Daily Wellbeing markasının kurucusu ve Wellbeing Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Şinik programımıza konuk oluyor.
12:25 - 12:45
Kurumsal Esenlik ve Koçluk
EMCC Mentorluk ve Koçluk Konseyi Dünya Başkanı olan Dr. Rıza Kadılar'dan Kurumsal Esenlik ve Koçluk başlıklı konuşma.
12:50 - 13:10
Kurumsal Esenlik ve İK
Stratejik İK ve Wellbeing danışmanı, sporcu, iş kadını ve hayat boyu öğrenmeye aşık bir anne olan Ece Süeren Ok'tan Kurumsal Esenlik ve İK.
13:10 - 13:30
Kurum Bir Gelişim Okuludur
House of Human kurucusu, “Bir Yaşam Ustalığı, Mutluluk” kitabı yazarı ve “Profesyonel Koçluk”, “Koçluk Atölyesi” kitapları eş yazarı Dr. Umut Ahmet Tarakçı'nın konuşması
13:40 - 14:00
Pozitif Kurum Kültürü ve Çalışan Mutluluğunu Etkileyen İnovatif İK Uygulamaları
Wellbeing Academy kurucusu Onur Salık Koç'tan Pozitif Kurum Kültürü ve Çalışan Mutluluğunu etkileyen İnovatif İK Uygulamaları
14:00 - 14:20
İş Hayatında Kadın Esenliği Farklı Bir Ajanda mı?
Fonksiyonel Wellness koçu ve bütünsel esenlik danışmanı Sibel Yücesan'dan İş Hayatında Kadın Esenliği Farklı Bir Ajanda mı? başlıklı konuşma
14:25 - 14:45
EMCC'de Kurumsal Esenlik
EMCC Turkey başkanı ve Navitas kurucusu, “Yönetimde Koçluk Yaklaşımı” kitabı eş yazarı Demet Uyar'dan EMCC'de Kurumsal Esenlik başlıklı konuşma
14:45 - 15:05
Mutluluk Tasarlanabilir mi?
Mutluluk Tasarımcısı, Mutluluk Koçu ve Eğitmeni Gizem Dağ'dan ihtisas alanında keyifli ve çığır açıcı bir konuşma: Mutluluk Tasarlanabilir mi?
15:15 - 15:35
Kurumsal Esenlik ve Yapay Zeka
EMCC Global tarafından en iyi 100 koç arasına seçilmiş ödüllü Wellbeing ve Liderlik koçluğu Dr. Ayşe Başak Çınar'dan Kurumsal Esenlik ve Yapay Zeka konuşmaıs.
15:35 - 15:55
Bars in Business ile Esenlik
Radha Akademi kurucusu, EMCC tarafından akredite zihin ve yaşam koçu Semra Çeliktaş'tan bilinçaltımızın derinliklerine bir yolculuk: Bars in Business ile Esenlik
STARTUP
[Coach Magazine]
Konuşmacılarımız

Bu zirvede sahip olduğumuz konuşmacılar, girişimcilik ve StartUp dünyasında yılların deneyimine sahip, sizi motive edecek ve ilham verecek isimlerden oluşuyor. İşte sizlerle paylaşacağımız, StartUp dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan heyecan verici konuşmacı kadromuz!

Demet Uyar

[EMCC Turkey Başkanı]

Ayşe Başak Çınar

[Award Winner Leadership and Wellbeing Coach]

Umut Ahmet Tarakçı

[Executive & Team Coach ve CEO]

Ebru Şinik

[Wellbeing Uzmanı & Ayurveda Eğitmeni]

Gizem Dağ

[Mutluluk Koçu ve Eğitmeni]

Ece Süeren Ok

[Strategic HR]

Sibel Yücesan

[Fonksiyonel Wellness Koçu]

Murat Ercan

[HR Manager / Koç]
ESENLİK
Geleceğin İnovasyonunu Keşfedin

Startup Zirvesi’nin ana teması olan ‘Geleceğin İnovasyonunu Keşfedin’ sloganı, girişimcilerin ve yenilikçilerin, yeni fikirler ve teknolojiler aracılığıyla dünyaya nasıl etki edebileceklerini, gelecekteki başarıları için vizyoner bir bakış açısı geliştirmelerini ve inovasyon odaklı çözümler üretmelerini teşvik ediyor.

COACH
[Startup Zirvesi]
Sık Sorulan Sorular

15 Mayıs 2024 tarihinde Online https://etkinlik.coachmagazine.net adresinden kendi kullanıcı adı ve şifreniz ile girdiğinizde zirve saatinde katılım sağlayabileceksiniz.

15 Mayıs 2024 tarihinden sonra online zirve içeriklerini Daha sonra tekrar izleyebileceksiniz, katılamadığınız paralel içerikleri de izleme olanağınız var kayıtlar bir yıl boyunca https://etkinlik.coachmagazine.net veya https://coachmagazine.net internet adresinden izleyebilir takip edebilirsiniz.

Kurumsal Esenlik Zirvesi bileti satın alan tüm ziyaretçimize COACH Magazine Türkiye 1 yıllık ” Eski arşiv ve yeni yayınlanacak 4 sayı” abonelik hediye

Coach magazine Türkiye aboneliğini https://coachmagazine.net adresine girip blog üyeliginiz aktif edin / üye olun daha sonra me@coachmagazine.net mail adresine kayıt olduğunuz mail adresini veya kullanıcı adınızı bilgi vererek aktif edilmesini talep edebilirsiniz.

Aklınıza takılan konularda veya yaşayacağınız problemlerde internet sitemizde kısayolu bulunan +90 551 004 07 45 WhatsApp destek hattı üzerinden ulaşabilirsinz.

Canlı Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?